Hakkımda

1988 yılında İstanbul Kartal'da doğdum. Sanırım bu sebeple koyu bir Beşiktaş taraftarıyım. Ama Çarşı değil de Yeni Açık AntiPati'denim.

1994 yılında babam Akciğer kanserinden vefat etti. 6 yaşında bir çocuğun babasını kaybetmesi üzücü, kimsenin yaşamasını istemem.

1994 yılında ilkokula başladım. İlk günü hiç unutmuyorum çünkü okuldan ilk kaçışım aynı gün içerisinde gerçekleşmiştir.

1998 yılında okuldaki öğretmenlerimden İclal Gürel ve resim öğretmenim Elif Eşen resim yeteneğim olduğunu keşfettiler.

2001 yılında hayatımda resim yapmayı meslek olarak değilde hobi olarak sürdürmeye karar verdim.

2002 yılında liseye başladım. Bu defa ilk gün okuldan kaçmadım. Artık kendime meslek olarak Bilişim Endüstrisini seçmiştim ve Bilgisayar Yazılım bölümünde lise eğitimim başladı.

2003 yılında malesef Meslek Liselerinin Lisans eğitimi için üniversiteye girmelerinin çok zor hatta imkansız olduğunu öğrendim.

2004 yılında Kibar Holding A.Ş.'nin Assan Galvaniz Kartal fabrikasında 9 ay staj yaptım. Stajdan sonra kadrolu olarak devam etmem teklif edildi. Ama lise mezunu olarak yaşamak istemedim.

2005 yılında Dumlupınar Ünivesitesi Söğüt Meslek Yüksek Okulu Bilgisayar Teknolojisi ve Programlama bölümüne dikey geçiş yaptım. Söğüt Bilecik ilinin küçük bir ilçesiydi. Osmanlı Devleti'nin kurulduğu yerdi ve ilçenin girişinde Osman Gazi'nin babası Ertuğrul Gazi'nin türbesi vardı. Öyle bir zatı daha yakından tanımak gerçekten güzel bir duygu. Beni etkileyen diğer bir nokta ise daha önce sadece ziyaret sebebiyle gittiğim memleketim Eskişehir'i üniversite yıllarımda daha iyi tanımak ve yaşamaktı.

2006 yılında hayatımda ilk defa bir dersten kaldım. Pascal Programlama dersinden şimdi ismini bile anmak istemediğim ve aslında ismini asla unutmayacağım bir hocanın tutarsız tavrı ve siyasi görüşleri yüzünden malesef kaldım. Neyse ki bir sene sonra hoca değiştiğinden o dersi rahatlıkla verdim ve geçtim.

2007 yılında nihayet örgün eğitimim bitmişti. Artık bir hocamızın deyimiyle yıllar süren bir tatili tamamlamıştık. Ama eğitim hayatı bitmedi, Açıköğretim Fakültesi İşletme Bölümüne kayıt oldum. İş hayatı da başlamıştı ve artık bilgisayar hizmetleri ve ajans hizmeleri veren bir firmada çalışıyordum. Açıkça söylebilirim ki 2 yıllık ön lisans eğitimimden sonra buradaki çalışmam bana okulda öğrendiğimden çok daha fazla şey öğretti. Artık anlıyorum ki çıraklık eğitimi de çok önemliymiş.

2008 yılında oradaki işimden ayrılmak zorunda kaldım. Hayırlısı. Bir süre tatil yaptım. Sonra kısa bir süre muhasebe bürosunda bir akrabama yardım ettim.

2009 yılında ilk defa büyük ve kuırumsal bir firmada çalışmaya başladım. Orada sıcak insanların arasında, sıcak ve sağlam olduğunu düşündüğüm dostluklar kazandım.

2010 yılında yine aynı insanların arasında aynı bünyede bulunan başka bir firmada görevlendirildim. İnsanlar hala sıcak ve dostluklarım hala sağlam. Tabi aynı yıl Bilgeadam Grafik Akademisinde eğitim almaya başladım. 9 yıl önce hobi olarak bıraktığım işe meslek olarak farklı bir boyutta yaklaştım. Projelerim sayfasında yaptığım bazı işlere göz atabilirsiniz.

...

 

air jordan ireland new balance ireland longchamp taschen longchamp wien new balance wien timberland australia mont blanc pens cheap oakley sunglasses nike air max australia cheap oakleys air jordan pas cher nike belgique louboutin pas cher